TATU jamoasi — Talabalar ligasida guruh bosqichini mukammal natija bilan yakunladi!
⚽️ Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti jamoasi o‘zining tezkor o‘yini, aniq uzatmalari va puxta jamoaviy harakatlari bilan har bir uchrashuvda ustunlikni qo‘lga kiritib kelmoqda.
🏆 Oxirgi turda jamoamiz Toshkentdagi Singapur menejmentni rivojlantirish instituti jamoasiga qarshi bahs olib borib, 5:3 hisobidagi ishonchli g‘alaba qozonib, guruh bosqichini 100% natija bilan yakunladi hamda keyingi 1/8-final bosqichiga yo‘l oldi.
📍 Mazkur uchrashuv Toshkentdagi Singapur menejmentni rivojlantirish instituti maydonida o‘tkazildi.
🔥 Jamoamizning jipsligi, qat’iyati va g‘alabaga bo‘lgan intilishi har bir o‘yinda yaqqol namoyon bo‘lib, tomoshabinlarga unutilmas sport lahzalarini taqdim etmoqda.
👏 Talabalarimizni yorqin natija bilan tabriklaymiz va keyingi bosqichlarda ham ulkan zafarlar tilaymiz!

Команда ТАТУ - студенческая лига с отличным результатом завершила групповой этап!
В рамках регионального этапа 💻 спортивных соревнований «Студенческая лига» футбольные матчи продолжаются в приподнятом настроении.
⚽️ Команда Ташкентского университета информационных технологий имени Мухаммада ал-Хоразмий своим быстрым выступлением, точными передачами и тщательными командными действиями получает преимущество в каждой встрече.
🏆 В последнем туре наша команда одержала убедительную победу над командой Сингапурского института развития менеджмента в Ташкенте со счетом 5:3, завершила групповой этап со 100% результатом и вышла в следующий этап 1/8 финала.
📍 Встреча прошла на площадке Сингапурского института развития менеджмента в Ташкенте.
🔥 Сплоченность, решимость и стремление к победе в нашей команде проявляются в каждой игре и дают зрителям незабываемые спортивные моменты.