Ta’lim sifatini ta’minlash milliy agentligi tomonidan respublika miqyosida o‘tkazilayotgan “Umummilliy talabalar so‘rovnomasi”da faol ishtirok etmoqdalar.
• Ta’lim sifatini ta’minlash milliy agentligi tomonidan respublika miqyosida o‘tkazilayotgan “Umummilliy talabalar so‘rovnomasi”da faol ishtirok etmoqdalar.
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti professor-o‘qituvchilari va talabalari O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Administratsiyasi huzuridagi Ta’lim sifatini ta’minlash milliy agentligi tomonidan respublika miqyosida o‘tkazilayotgan “Umummilliy talabalar so‘rovnomasi”da faol ishtirok etmoqdalar.
👀Mazkur so‘rovnoma oliy ta’lim tashkilotlarida ta’lim sifati, o‘quv jarayoni samaradorligi hamda talabalar uchun yaratilgan sharoitlarni yanada takomillashtirish maqsadida tashkil etilgan.
📌 Sizdan ushbu so‘rovnomaga befarq bo‘lmasligingizni, savollarga aniq, xolis va mas’uliyat bilan javob berishingizni so‘raymiz.

Профессора и преподаватели, а также студенты Ташкентского университета информационных технологий имени Мухаммада ал-Хорезми активно участвуют во Всенародном студенческом опросе, проводимом Национальным агентством по обеспечению качества образования при Администрации Президента Республики Узбекистан.
• Профессора и преподаватели, а также студенты Ташкентского университета информационных технологий имени Мухаммада ал-Хорезми активно участвуют во Всенародном студенческом опросе, проводимом Национальным агентством по обеспечению качества образования при Администрации Президента Республики Узбекистан.
Данный опрос организован с целью дальнейшего совершенствования качества образования в высших учебных заведениях, эффективности учебного процесса и условий, созданных для студентов.
Просим вас не оставаться равнодушными к этому опросу и отвечать на вопросы точно, объективно и ответственно.