"Inter-University Incubator Program" — TATU talabalari va bitiruvchilari uchun maxsus ishlab chiqilgan startap inkubatsiya dasturiga qabul boshlandi!
🚀 Ushbu gibrid dastur 15-maydan 15-avgustgacha davom etadi va sizga startapingiz g‘oyangizni hayotga tatbiq etish imkoni beradi: ekspertlar tomonidan mentorlik, amaliy seminarlar va sanoat yetakchilari bilan networking imkoniyatlari yaratiladi.
Dastur quyidagilarni o‘z ichiga oladi:
✅22 ta trening sessiyasi;
✅12 ta traction sessiyasi;
✅Demo Day;
✅Mentorlik, amaliy seminarlar va networking;
📝 Ariza topshirish muddati: 5-maygacha
✅ Ishtirokchilar tanlovi: topshirilgan loyihalar asosida saralab olinadi.Hamda 10 nafar g‘olib xalqaroga tenglashtirilgan sertifikatni qo‘lga kiritadi.
📍 Format: Onlayn + Oflayn (gibrid)
🎓 Kimlar uchun: TATU talabalari va bitiruvchilari
✉️ Qo‘shimcha savolar yuzasidan: Universitet huzuridagi O‘zbek-Hind axborot texnologiyalari markaziga murojaat qiling.

Открыт приём заявок на участие в специальной стартап-инкубационной программе “Inter-University Incubator Program”, разработанной именно для студентов и выпускников Ташкентского университета информационных технологий (ТУИТ).
Эта гибридная программа будет проходить с 15 мая по 15 августа и предоставит вам возможность воплотить идею вашего стартапа в жизнь: менторство от экспертов, практические семинары и возможности для нетворкинга с лидерами отрасли.
Программа включает в себя:
✅ 22 тренинговые сессии;
✅ 12 traction-сессий;
✅ День демонстрации проектов (Demo Day);
✅ Менторство, практические семинары и нетворкинг;
📝 Крайний срок подачи заявок: до 5 мая
✅ Отбор участников будет осуществляться на основе представленных проектов. 10 победителей получат сертификаты, приравненные к международным.
📍 Формат: онлайн + офлайн (гибридный)
🎓 Для кого: для студентов и выпускников ТУИТ
✉️ По дополнительным вопросам обращайтесь в Узбекско-Индийский центр информационных технологий при университете.