Turan Security ekspertlari bilan amaliy seminarga qo‘shiling - hujumkor va himoyaviy kiberxavfsizlik yo‘nalishlariga muvaffaqiyatli kirish uchun yo‘l xaritasini birgalikda ko‘rib chiqamiz!
Ushbu kompaniya axborot tizimlarini himoya qilish, veb va mobil ilovalarda kiberxavfsizlik auditlarini amalga oshirish, tashkilotlar uchun kiberxavfsizlik siyosatlarini ishlab chiqish, shuningdek, iqtidorli yoshlarni amaliyotga asoslangan holda tayyorlash va ularni ish bilan ta’minlash yo‘nalishlarida faoliyat olib boradi.
Spikerlar:
Sodiqov Akmaljon — UZCARD kompaniyasi Axborot xavfsizligi va ma’lumotlarni himoya qilish boshqarmasi boshligi, Turan Security kompaniyasi asoschisi va 7 yillik real tajribaga ega ekspert.
Kozimjon Mirzarahmonov — OSCP, BSCP, CMPen, CEDP, CRTP kabi xalqaro sertifikatlar ega O‘zbekistonda kam sonli mutaxassis hamda Turan Security kompaniyasi asoschisilaridan biri.
Yergashvoyev Jamshid — Alibaba, PlanetArt, OpenSea kabi xalqaro kompaniyalardan zaifliklar aniqlagan, bir nechta "zero day" va CVE zaifliklarini aniqlagan kamyob mutaxassis hamda Turan Security kompaniyasi asoschisilaridan biri.
Sana: 5-iyun
Vaqt: 10:00 – 13:00
Joy: Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti (TATU) A 318-xona.
Hurmatli talabalar, sizni Turan Security ekspertlari tomonidan o‘tkaziladigan, kiberxavfsizlik sohasidagi eng so‘nggi trendlar hamda qanday qilib kuchli mutaxassisga aylanish bo‘yicha katta seminarga taklif qilamiz.

Присоединяйтесь к практическому семинару с экспертами Turan Security — вместе мы рассмотрим дорожную карту успешного входа в области атакующей и защитной кибербезопасности!
Эта компания занимается защитой информационных систем, проведением аудитов кибербезопасности для веб- и мобильных приложений, разработкой киберполитик для организаций, а также подготовкой талантливой молодежи на основе практического обучения с последующим трудоустройством.
Спикеры:
🔹 Содиков Акмалжон — начальник управления информационной безопасности и защиты данных компании UZCARD, основатель Turan Security, эксперт с 7-летним реальным опытом.
🔹 Козимжон Мирзараҳмонов — один из немногих специалистов в Узбекистане, обладающий международными сертификатами OSCP, BSCP, CMPen, CEDP, CRTP, сооснователь Turan Security.
🔹 Ергашвоев Джамшид — редкий специалист, обнаруживший уязвимости в таких международных компаниях, как Alibaba, PlanetArt, OpenSea, автор нескольких “zero-day” и CVE-уязвимостей, сооснователь Turan Security.
📅 Дата: 5 июня
🕙 Время: с 10:00 до 13:00
📍 Место: Ташкентский университет информационных технологий им. Мухаммада ал-Хоразмий (ТУИТ), аудитория A-318
Уважаемые студенты! Приглашаем вас на масштабный семинар от экспертов Turan Security, посвящённый последним трендам в сфере кибербезопасности и тому, как стать действительно востребованным специалистом!