AT sohasiga qiziqadigan xotin-qizlar uchun tashkil etilayotgan ushbu uchrashuvda AT sohasidagi imkoniyatlar, jumladan, IT Park Uzbekistan huzuridagi Inklyuziv loyihalarni va ayollar tadbirkorligini rivojlantirish bo‘limi tomonidan amalga oshirilayotgan “Sabriya” loyihasi, xalqaro ta’lim grantlari, “El-yurt umidi” jamg‘armasi hamda “Zulfiya” nomidagi Davlat mukofotiga ariza topshirish jarayoni va unda muvaffaqiyatli ishtirok etish uchun zarur ko‘nikmalar haqida so‘z boradi.
📌Tadbir davomida ishtirokchilar:
– soha mutaxassislaridan foydali tavsiyalar va ilhomlantiruvchi tajribalarni tinglash;
– “El-yurt umidi” jamg‘armasi orqali grant yutib, xorijda ta’lim olgan tengdoshlarining shaxsiy tajribasi bilan tanishish;
– ta’lim, karyera va shaxsiy rivojlanish yo‘lida yangi imkoniyatlarni kashf etish imkoniga ega bo‘ladilar.
🎁 Shuningdek, tadbir davomida interaktiv sessiya tashkil etilib, faol ishtirok etgan qatnashchilar esdalik sovrinlarini qo‘lga kiritish imkoniyatiga ega bo‘ladilar.
🗓Sana: 12-iyun
⏰ Vaqt: 14:30
Ro‘yxatdan o‘tish uchun havola: https://forms.gle/7WeGikFRoPXLV5vQ9
⚡️AT sohasiga qiziqadigan, o‘z bilim va salohiyatini rivojlantirishni istagan barcha xotin-qizlarni tadbirda faol ishtirok etishga taklif etamiz!

На этой встрече, организованной для женщин, заинтересованных в IT-секторе, будут обсуждаться возможности в IT-секторе, включая проект «Сабрия», реализуемый Департаментом развития инклюзивных проектов и женского предпринимательства в рамках IT-парка Узбекистана, международные образовательные гранты, Фонд «Эль-Юрт Умиди» и Государственную премию «Зульфия», а также процесс подачи заявок и навыки, необходимые для успешного участия.
📌В ходе мероприятия участницы смогут:
– услышать полезные рекомендации и вдохновляющий опыт экспертов отрасли;
– ознакомиться с личным опытом своих коллег, получивших гранты от Фонда «Эль-Юрт Умиди» и обучавшихся за рубежом;
– получить возможность открыть для себя новые возможности для образования, карьеры и личностного развития.
🎁 Также в рамках мероприятия будет организована интерактивная сессия, и участники, принявшие активное участие, получат возможность выиграть памятные призы.
🗓Дата: 12 июня
⏰ Время: 14:30
Ссылка для регистрации: https://forms.gle/7WeGikFRoPXLV5vQ9
⚡️Приглашаем всех женщин, интересующихся IT-сектором и желающих расширить свои знания и потенциал, принять активное участие в мероприятии!