🏛Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universitetining TATU-BDIRU qo‘shma axborot texnologiyalari fakulteti talabalari "Humo" to‘lov tizimi direktor birinchi o‘rinbosari Muxitdinov M.M. va etakchi mutaxassislari bilan uchrashuvi bo‘lib o‘tdi
✅Uchrashuvda "Humo" to‘lov tizimi tomonidan hozirgi kunda foydalanuvchilarga taqdim etilayotgan yangi xizmatlari, ishlash tizimi va kelajakdagi rejalari haqida ma’lumot berishdi. Uchrashuv davomida talabalar o‘zlarini qiziqtirgan barcha savollariga atroflicha javob olishdi.
📌Uchrashuv yakunida "Humo" to‘lov tizimi vakillari universitet bilan hamkorlik doirasida yosh kadrlarni tayyorlash va ularni ish bilan ta’minlash bo‘yicha kelishuv imzolanish rejalashtirilayotganligini aytib o‘tdi.

Состоялась встреча студентов совместного факультета информационных технологий ТУИТ-БГУИР Ташкентского университета информационных технологий имени Мухаммада ал-Хоразмий с первым заместителем директора платежной системы «Хумо» Мухитдиновым М.М., и с ведущими экспертами.
В ходе встречи были обсуждены о новых услугах, предлагаемых в настоящее время пользователям платежной системой «Хумо», операционной системе и планах на будущее. В ходе встречи студенты получили подробные ответы на все интересующие их вопросы.
В завершение встречи представители платежной системы «Хумо» сообщили, что при сотрудничестве с университетом планируется подписать договор о подготовке и трудоустройстве молодых специалистов.