18-may, shanba kuni soat 14:00 da Toshkent Botanika bog‘ida bo‘lib o‘tadigan Yevropa Ittifoqi festivalini biz bilan birga nishonlang.
Yevropa Ittifoqining O‘zbekiston bilan hamkorligini namoyish etuvchi 40 dan ortiq loyihalar bilan tanishing.
💃Tashrif buyuring va Mindscape, Sport, Dance, Arts va Photo kabi turli zonalarda rasm chizish darslari, jamoaviy o‘yinlar va raqs seanslari bilan zavqlaning.
🎶Festivalni “Saxar” guruhi, Vasilisa Naypak, Elyorbek Meliboyev, Sabina Mustaeva, “Marokand” guruhi, “Hooligans” guruhi va DJ King Macarella kabi dinamik ijrochilar ishtirokidagi Gala-konsert bilan yakunlaymiz.

18-мая, в субботу, в 14:00, приглашаем вас присоединиться к нам в прекрасном Ботаническом саду Ташкента на Фестивале Европейского союза. Вход свободный!
Ознакомьтесь с более чем 40 проектами, демонстрирующими партнерство Европейского союза с Узбекистаном.
💃 Присоединяйтесь к нам и наслаждайтесь уроками рисования в различных зонах, таких как Mindscape, Sport, Dance, Arts и Photo, а также коллективными играми и танцевальными сессиями.
🎶 Фестиваль завершится Гала-концертом с динамичными выступлениями от группы "Saxar", Василисы Найпак, Эльёрбека Мелибоева, Сабины Мустаевой, группы "Мароканд", группы "Hooligans" и DJ King Macarella.