📌Sizni O‘zbekistonda birinchi Xalqaro O‘yin va Animatsiya festivaliga (https://t.me/GAMEFESTUZ/20) taklif qilamiz. Ushbu festival butun dunyodan o‘yin ixlosmandlari, Animatsiya va IT mutaxassislari hamda kiber sportchilarni bir joyga to‘playdi. Tadbir dasturiga esa quyidagilar kiradi:
✅ O‘yinlar va animatsiyalar ko‘rgazmasi: (https://t.me/GAMEFESTUZ/15)
O‘yinlar va animatsion kompaniyalar tomonidan eng so‘nggi ishlanmalar taqdimotida qatnashing, virtual va kengaytirilgan haqiqat olamlarini o‘rganing va yetakchi dasturchilar bilan tanishing.
✅ O‘yin va Animatsiya Forumi: (https://www.gamefest.uz/)
O‘yin va animatsiya industriyasining kelajagi va uning jahon iqtisodiyotiga ta’siri haqida ekspertlar bilan dinamik munozaralar olib borish imkoniyatini qo‘ldan boy bermang. So‘nggi tendensiyalar, ishlab chiquvchilar va investorlar uchun imkoniyatlar haqida jonli muhokamalarda qatnashib, bilimlaringizni orttiring.
✅ Musiqiy Festival: (https://t.me/GAMEFESTUZ/23)
Top DJ va musiqachilar tomonidan o‘tkaziladigan ajoyib shouda ritm va festival muhitini his qiling. Butun kecha davomida vaqtingizni zavqli tarzda o‘tkazing va ajoyib tomoshadan bahramand bo‘ling.
✅ Kospley-Shou: (https://t.me/GAMEFESTUZ/13)
Sevimli qahramonlaringizning obraziga kirib sovrinlar yutib olishni istaysizmi? Unda, albatta, kospley-shouda qatnashing!
✅ Kibersport Turniri: (https://t.me/GAMEFESTUZ/18)
Chaqiruvga tayyormisiz? PUBG, FIFA 24, CS2 va boshqa mashhur o‘yinlarda o‘z kuchingizni sinab ko‘ring. Eng zo‘rlar bilan kurashing, o‘z mahoratingizni ko‘rsating va chempion bo‘ling!
✅ Vizual san’at Ko‘rgazmasi: (https://t.me/GAMEFESTUZ/20) An’anaviydan Raqamligacha:
Klassik asarlardan zamonaviy raqamli asarlargacha bo‘lgan san’at olamiga sho‘ng‘ing. Iqtidorli rassomlarning ishlaridan ilhomlaning va ijodkorlikning yangi ufqlarini kashf eting.
📅 Sana: 2024-yil 3-4-Iyun
📌 Manzil: IT Park majmuasi
🔗Ro‘yxatdan o‘tish uchun havola: (https://www.gamefest.uz/)
❗️Eslatib o‘tamiz tadbirda ishtirok etish bepul, lekin oldindan ro‘yxatdan o‘tish talab etiladi. Game Festda ko‘rishguncha!

Приглашаем вас на первый Международный фестиваль игр и анимации в Узбекистане (https://t.me/GAMEFESTUZ/20). Этот фестиваль объединяет любителей игр, профессионалов в области анимации и информационных технологий, а также киберспортсменов со всего мира. В программу мероприятия входит:
✅ Выставка игр и анимации: (https://t.me/GAMEFESTUZ/15)
Посетите презентации последних разработок игровых и анимационных компаний, исследуйте миры виртуальной и дополненной реальности и познакомьтесь с ведущими разработчиками.
✅ Форум игр и анимации: (https://www.gamefest.uz/)
Не упустите возможность принять участие в динамичных дискуссиях с экспертами о будущем игровой и анимационной индустрии и ее влиянии на мировую экономику. Узнайте о последних тенденциях и возможностях для разработчиков и инвесторов, участвуя в оживленных дискуссиях.
✅ Музыкальный фестиваль: (https://t.me/GAMEFESTUZ/23)
Почувствуйте ритм и атмосферу фестиваля на великолепном шоу, организованном лучшими ди-джеями и музыкантами. Веселитесь всю ночь напролет и наслаждайтесь зрелищным шоу.
✅ Косплей-шоу: (https://t.me/GAMEFESTUZ/13)
Хотите выиграть призы, играя за своих любимых персонажей? Тогда обязательно посетите косплей-шоу!
✅ Киберспортивный турнир: (https://t.me/GAMEFESTUZ/18)
Ты готов к вызову? Попробуйте свои силы в PUBG, FIFA 24, CS2 и других популярных играх. Сражайтесь с лучшими, покажите свое мастерство и станьте чемпионом!
✅ Выставка визуального искусства: (https://t.me/GAMEFESTUZ/20) От традиционного к цифровому:
Погрузитесь в мир искусства: от классики до современных цифровых произведений. Вдохновляйтесь работами талантливых художников и открывайте новые горизонты творчества.
📅 Дата: 3-4 июня 2024 г.
📌Адрес: комплекс IT Park.
🔗Ссылка на регистрацию: (https://www.gamefest.uz/)
❗️Участие в мероприятии бесплатное, но необходима предварительная регистрация. До встречи на Game Fest!