✅ O‘zbekiston talabalari uchun “Seeds for the Future” to‘qqizinchi loyihasi boshlanganligini e’lon qiladi. Texnik mutaxassisliklar (STEM) yuqori kurs talabalarini (2024-yil sentabr holatiga ko‘ra 3 va 4-kurs talabalari) tanlovda ishtirok eta olishadi. “Seed for the Future” loyihasi Huawei kompaniyasining Yaqin Sharq va Markaziy Osiyo, xususan Qatar va BAAdagi mintaqaviy ofisi tomonidan joriy yilning sentyabr oyida tashkil etiladi.
📁Ariza topshirish uchun talabalar quyidagilarni taqdim etishlari kerak:
➡️CV (ingliz tilida)
➡️Video - tanishtiruv (ingliz tilida 3 daqiqa)
➡️Nima uchun dasturga ishtirokchi bo’lmoqchi ekanligiz to’g’risida insho (ingliz tilida)
➡️Akademik natijalar to'g'risida ma'lumot (transcript, GPA 3.0+)
➡️Kurslar, treninglar, chop etilgan maqolalar va boshqalarni tamomlaganlik sertifikatlari.
📌 Hujjatlar quyidagi pochta manzili orqali qabul qilinadi:
SeedsUz@huawei.com
Hujjatlari saralash jarayonidan o‘tgan talabalar Huawei vakillari bilan suhbatga taklif qilinadi. Suhbat natijalariga ko'ra, eng yaxshi talabalar 2024-yilgi dastur ishtirokchisiga aylanadilar.
🕐 Muddat: 2024-yil 15-iyun.
Global loyiha haqida ma'lumot uchun bu yerga (https://www.huawei.com/uz/events/uz/seeds-for-the-future-2024) bosing.

Официальное объявление для студентов Узбекистана: начался девятый проект "Seeds for the Future". Студенты старших курсов (по состоянию на сентябрь 2024 года, студенты 3 и 4 курсов) технических специальностей (STEM) могут принять участие в конкурсе. Проект "Seeds for the Future" будет организован региональным офисом компании Huawei на Ближнем Востоке и в Центральной Азии, в частности в Катаре и ОАЭ, в сентябре этого года.
📁 Для подачи заявки студенты должны предоставить следующие документы:
➡️ Резюме (на английском языке)
➡️ Видеопрезентация (на английском языке, 3 минуты)
➡️ Эссе о том, почему вы хотите участвовать в программе (на английском языке)
➡️ Сведения об академических результатах (выписка из зачётной книжки, средний балл не ниже 3.0)
➡️ Сертификаты об окончании курсов, тренингов, опубликованные статьи и другие достижения.
📌 Документы принимаются по следующему адресу:
SeedsUz@huawei.com
Студенты, прошедшие этап отбора документов, будут приглашены на собеседование с представителями Huawei. По результатам собеседования лучшие студенты станут участниками программы 2024 года.