- O‘zbekiston Respublikasida Kiberxavfsizlik yo‘nalishida amalga oshirilayotgan yoki amalga oshirishi kutilayotgan loyihalarda CyberGamp kompaniyasining hissa qo‘shishi.
- Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti va ilg‘or texnologiya shirkatlari o‘rtasida (IBM, Microsoft, Amazon, Google) hamkorlikni amalga oshirishda ko‘maklashish.
- Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti va Ispaniyadagi mavjud Kiberxavfsizlik yo‘nalishida faoliyat olib borayotgan universitetlari o‘rtasida hamkorligni yo‘lga qo‘yish.
- CyberGamp kompaniyasi tomonidan Kiberxavfsizlik yo‘nalishi bo‘yicha ishlab chiqilgan dasturiy mahsulotlarni Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universitetida tatbiq etish.
Kompaniya faoliyati bo‘yicha to‘liq ma’lumot quyidagi linkda to‘liq keltirilgan: https://www.cybergamp.com/

Семинар по развитию кибербезопасности с участием компании CyberGamp (Испания)
1. Участие компании CyberGamp в реализуемых и планируемых проектах в сфере кибербезопасности в Республике Узбекистан.
2. Содействие в установлении и развитии сотрудничества Ташкентского университета информационных технологий имени Мухаммада ал-Хоразмий с передовыми IT-компаниями (IBM, Microsoft, Amazon, Google).
3. Установление сотрудничества между ТУИТ имени Мухаммада ал-Хоразмий и университетами Испании, занимающихся подготовкой специалистов в области кибербезопасности.
4. Внедрение в ТУИТ имени Мухаммада ал-Хоразмий программных продуктов в сфере кибербезопасности, разработанных компанией CyberGamp.