Namangan shahrida bo‘lib o‘tayotgan yirik “TalabaExpo–2025” kasb ko‘rgazmasida Toshkent axborot texnologiyalari universitetidan bir guruh mas’ul xodimlar faol ishtirok etmoqda.
TATUning:
⏺Kadrlar bo‘limi,
⏺Ma’naviyat va ma’rifat bo‘limi,
⏺Karyera markazi xodimlari tomonidan bitiruvchilarga kasbiy yo‘naltirish, bo‘sh ish o‘rinlari bilan tanishtirish, rezyume tayyorlash, ish suhbatlariga tayyorlanish kabi muhim yo‘nalishlarda amaliy yordam ko‘rsatildi.
✅Tashkil etilgan uchrashuvlar, taqdimotlar va seminarlar orqali TATU xodimlari yoshlar uchun real imkoniyatlar yaratish va ularni mehnat bozoriga tayyorlashda faol ishtirok etmoqda.

Группа преданных сотрудников Ташкентского университета информационных технологий (ТУИТ) активно участвует в масштабной выставке карьеры «ТалабаЭкспо–2025», проходящей в городе Намангане.
От ТУИТ: ⏺ Отдел кадров, ⏺ Отдел духовности и просвещения, ⏺ Сотрудники карьерного центра оказали практическую помощь выпускникам в ключевых направлениях, таких как профессиональная ориентация, ознакомление с доступными вакансиями, подготовка резюме и подготовка к собеседованиям.
✅ Через организованные встречи, презентации и семинары сотрудники ТУИТ активно способствуют созданию реальных возможностей для молодежи и их подготовке к рынку труда.