🗣 Ushbu seminarda siz, "ZTE Corporation" faoliyati, kompaniya mahsulotlari, mavjud bo‘sh ish o‘rinlari (RNPO engineer, RAN engineer, MW engineer, Power engineer, Site engineer), mutaxassislarga yaratilayotgan sharoitlar haqida umumiy tushunchalarga ega bo‘lasiz. Shu bilan birga, kompaniyada ishga kirish jarayoni va pullik stajirovka dasturlari bilan yaqindan tanishish imkoniyatiga ega bo‘lasiz.
💼 Shuningdek, ko‘p yillik tajribaga ega mutaxassislardan Mobil tarmoqni rivojlantirish, 5G/4G topologiya kabi bilimlarga ega bo‘lasiz hamda o‘zingizni qiziqtirgan barcha savollarga to‘g‘ridan-to‘g‘ri javob olishingiz mumkin.
📣 Ma’ruzachilar:
➡️ Xayrullaev Baxtiyar - ZTE Investment radio tarmog‘ini rejalashtirish va optimallashtirish bo‘yicha yetakchi muhandis;

Приглашаем вас на семинар-встречу, организованный в Университете ТУИТ имени Мухаммада аль-Хорезми, с участием представителей компании «ZTE Investment».
🗣 На этой встрече вы подробно узнаете о деятельности компании "ZTE Investment", основных направлениях работы, продуктах, вакансии (RNPO engineer, RAN engineer, MW engineer, Power engineer, Site engineer), комфортных условиях труда и преимуществах, созданных для сотрудников. Самое интересное, что в ходе мероприятия у вас будет возможность ознакомиться с процессом найма в компании и программами оплачиваемых стажировок.
💼 Вы также получите знания развития мобильной сети, топологии 5G/4G от специалистов ZTE Investment с многолетним опытом и сможете получить прямые ответы на все ваши вопросы.