Tanlovda universitetimiz 515-22-guruh talabasi Salixova Sevinch g‘olib bo‘lib, 10 million so‘m pul mukofoti va maxsus sertifikat bilan Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vaziri Q.Sharipov tomonidan taqdirlandi.
➡️ Undan tashqari, 200-24 KIYU guruh talabasi Talatov Muhammad kreativ videoroligi bilan ishtiroki uchun O‘zbеkistоn Rеspublikаsi Yoshlar ishlari agentligi direktori A.Sa’dullayev tomonidan noutbuk hamda maxsus sertifikat bilan mukofotlandi.
Mazkur talabalarimiz tomonidan muhandislik sohasini targ‘ib qilishiga qaratilgan videoroliklari eng yaxshilar qatorida deb topildi.
🎉 Talabalarimiznining muvaffaqiyatlari bardavom bo‘lishini va bundanda yuqori natijalarga erishishlarini tilab qolamiz.

Салихова Севинч, студентка 515-22 группы нашего университета, стала победителем конкурса и была награждена денежной премией в размере 10 миллионов сумов и специальным сертификатом Министром высшего образования, науки и инноваций К. Шариповым.
➡️ Кроме того, Талатов Мухаммад, студент группы 200-24, за участие творческим видеороликом был награжден ноутбуком и специальным сертификатом от директора Агентства по делам молодежи Республики Узбекистан А.Садуллаева.
Ролики, направленные на популяризацию инженерной сферы нашими студентами, были признаны одними из лучших.