“Coursera” masofaviy taʼlim platformasi boʻlib, unda dunyoning 300 ga yaqin yetakchi universitetlar (Stanford, Yale, Illinois, Duke, Michigan va boshqalar) va kompaniyalarining (Google, Amazon, Meta, IBM va boshqalar) 8 ta yoʻnalishdagi 12 mingta professional taʼlim resurslari joylashtirilgan.
🗣️Siz ham dunyoning yetakchi universitet va kompaniyalarning xalqaro sertifikatlarini bepul qo‘lga kiriting.
“Coursera” platformasidagi 49$ - 400$ gacha boʻlgan kurslarda bepul oʻqish imkoniyatidan foydalaning.

Министерство цифровых технологий предлагает талантливым студентам, обучающимся в сфере ИТ, возможность получить международные ИТ-сертификаты на платформе онлайн-образования «Coursera».
«Coursera» — платформа дистанционного образования, на которой размещено 12 000 профессиональных образовательных ресурсов по 8 направлениям примерно из 300 ведущих университетов мира (Стэнфорд, Йель, Иллинойс, Дьюк, Мичиган и др.) и компаний (Google, Amazon, Meta, IBM, и т. д.) .
🗣️Также вы можете бесплатно получить международные сертификаты от ведущих университетов и компаний мира.
Воспользуйтесь возможностью бесплатно учиться на курсах стоимостью от $49 до $400 на платформе Coursera.