Janubiy Koreyaning Axborot jamiyati milliy agentligi (NIA) tomonidan 7-iyuldan 25-iyulgacha TATUda “Kompyuter grafikasi” va “Koreys madaniyati” darslari tashkil etilmoqda.
Kompyuter grafikasi darsida ishtirokchilar Adobe Photoshop, Premiere Pro va After Effects-dan foydalanishni o‘rganadilar.
Ushbu kurs tajribasi kam yoki umuman bo‘lmaganlar uchun mo‘ljallangan.
Koreys madaniyati darsida siz koreys hayotining turli jihatlarini, jumladan, an’anaviy madaniyat, koreys taomlari va koreys tilini o‘rganasiz.
Ushbu darslar qiziqarli va maroqli bo‘lishi uchun mo‘ljallangan, shuning uchun ijobiy munosabat va samimiylik bilan qo‘shiling! Kurslar barcha bosqich TATU talabalari uchun bepul olib boriladi!
Eslatma: Ro‘yxatdan o‘tish ariza beruvchilar soniga qarab erta yopilishi mumkin!
Sana: 7-25 iyul
Til: Darslar ingliz tilida olib boriladi va Koreya universitetlari talabalari tomonidan tashkil etiladi.

С 7 по 25 июля в Ташкентском университете информационных технологий (ТУИТ) при поддержке Национального агентства информационного общества Республики Корея (NIA) будут проводиться занятия по темам «Компьютерная графика» и «Культура Кореи».
🎨 На занятиях по компьютерной графике участники научатся использовать программы Adobe Photoshop, Premiere Pro и After Effects.
📌 Курс рассчитан на тех, у кого нет опыта или он минимальный.
🌏 На уроках по корейской культуре вы познакомитесь с различными аспектами жизни в Корее — традиционной культурой, национальной кухней и основами корейского языка.
📚 Занятия подготовлены так, чтобы быть интересными и увлекательными, поэтому присоединяйтесь с позитивным настроем и открытым сердцем!