🦠 Yaxshi daromad topish uchun Siz dasturchi bo‘lishingiz shart emas. Agar Siz ingliz, nemis, koreys, yapon va boshqa tillarda B2 va undan yuqori darajada so‘zlasha olsangiz, IT xizmatlar eksport qiluvchi xalqaro kompaniyalarda ishlash imkoniyatingiz bor.
💻 Bugun o‘nlab yirik IT kompaniyalarda 10 mingdan ortiq chet tillarini mukammal biladigan yoshlarga talab mavjud. Shu sababdan xorijiy til sertifikati mavjud bo‘lgan yoshlarimizni loyihada ishtirok etishga taklif etamiz!
📝 Quyidagi so‘rovnomani to‘ldirib, o‘zingiz haqingizdagi ma’lumotlarni qoldiring. Biz siz bilan bog‘lanib, IT kompaniyalarga ishga joylashishingizga yordam beramiz!

Вам не нужно быть программистом, чтобы получать хороший доход. Если вы владеете английским, немецким, корейским, японским и другими языками на уровне B2 и выше, у вас есть возможность работать в международных компаниях, экспортирующих ИТ-услуги.
💻Сегодня десятки крупных IT-компаний нуждаются в молодых людях, свободно владеющих более чем 10 000 иностранных языков. По этой причине мы приглашаем к участию в проекте молодых людей, имеющих сертификат иностранного языка!
📝 Заполните анкету ниже и оставьте информацию о себе. Мы свяжемся с вами и поможем устроиться на работу в IT-компании!