17-20-sentabr kuni Toshkent shahridagi CAEx majmuasida bo‘lib o‘tadigan Axborot-kommunikatsiya texnologiyalari sohasidagi eng yirik tadbir ICT WEEK UZBEKISTAN 2024 haftaligiga tashrif buyuruvchilar uchun 4 kun davomida shaharning turli nuqtalaridan bepul avtobuslar qatnovi yo‘lga qo‘yiladi.
Haftalikka tashrif buyurib, siz eng so‘nggi zamonaviy texnologiyalar va innovatsiyalarning so‘nggi yutuqlari bilan tanishish va tajriba almashish imkoniga ega bo‘lasiz.
Bundan tashqari haftalik turli mavzulardagi qiziqarli forum va konferensiyalarni o‘z ichga oladi. “IT ta’lim va frilansing forumi”, “IT sohasida ayollar uchun yaratilgan imkoniyatlar” kabi tadbirlar shular jumlasidan.
ICTWEEK UZBEKISTAN 2024 haftaligida mehmonlarni kutayotgan tadbirlar bilan ushbu havolada (https://t.me/ictweekuzbekistan/1093) tanishishingiz mumkin:
Tadbirga qiziquvchi barcha kishilar va kompaniyalarni ushbu ko‘rgazmada ishtirok etishga taklif qilamiz.

С 17 по 20 сентября во время крупнейшего мероприятия в сфере информационных и коммуникационных технологий ICT WEEK UZBEKISTAN 2024 для посетителей будут доступны бесплатные маршрутные автобусы. Автобусы будут ездить из разных точек города до комплекса CAEx в Ташкенте четыре дня подряд. Участвуя в недельном мероприятии, у вас будет возможность ознакомиться с последними достижениями в области современных технологий и инноваций, а также обменяться опытом.
Кроме того, в рамках мероприятия пройдут разнообразные интересные форумы и конференции, в том числе «Форум по ИТ-образованию и фрилансу» и «Возможности для женщин в ИТ».
Более подробную информацию о мероприятиях ICTWEEK UZBEKISTAN 2024 можно найти по этой ссылке. Приглашаем всех заинтересованных, в том числе компании, принять участие в данной выставке.