👨👩👧👦 Farzandlarimiz uchun ota-onalari ishlayotgan joyni, ularning sharafli kasbi va ish muhiti bilan yaqindan tanishish imkoniyati juda qiziqarli. Shu maqsadda universitetimizda ilk bor “Oila kuni” (TUIT family day)tadbiri tashkil etilmoqda!
🙂Mazkur tadbirda 6 yoshdan katta bo‘lgan aziz bolajonlarimiz, yigit va qizlarimiz ishtirok etishi mumkin.
🗒 Tadbir davomida:
• Bolajonlar ota-onalarining mehnat faoliyati bilan yaqindan tanishadilar, ular uchun universitetimizdagi sharoitlar va yangiliklar haqida ma’lumotlar beriladi.
• Robototexnika va IT sanoatining ilg‘or mahsulotlari ko‘rgazmasi tashkil etilib, bolalar innovatsion texnologiyalar bilan tanishadilar.
• Tadbirning ko‘ngilochar qismida animatorlar, fokuschilar ishtirokida turli xil chiqishlar, shoular va qiziqarli tanlovlar o‘tkaziladi.
🗓 Tadbir 11-yanvar kuni soat 11:00 da bo‘lib o‘tadi.
✅Farzandingizga sizning ishlayotgan joyingizni ko‘rsatish va ularni kasbingiz bilan tanishtirish ularga unutilmas taassurot qoldirishi aniq!

👨👩👧👦 Для наших детей возможность познакомиться с местом работы своих родителей, их почетной профессией и рабочей средой является очень интересной. С этой целью в нашем университете впервые проводится мероприятие "День семьи" (TUIT Family Day)!
🙂 В данном мероприятии могут принять участие наши дорогие дети, юноши и девушки в возрасте от 6 лет.
🗒 В рамках мероприятия:
• Дети смогут ближе познакомиться с трудовой деятельностью своих родителей, им будет предоставлена информация об условиях и нововведениях в нашем университете.
• Будет организована выставка передовых продуктов робототехники и ИТ-индустрии, где дети познакомятся с инновационными технологиями.
• В развлекательной части мероприятия будут проведены различные выступления, шоу и увлекательные конкурсы с участием аниматоров и фокусников.
🗓 Мероприятие состоится 11 января в 11:00.
✅ Показать вашему ребенку место вашей работы и познакомить его с вашей профессией, несомненно, оставит у него незабываемые впечатления!