Universitetmizdagi ichki muhitni sog‘lomlashtirish, xodimlar o‘rtasidagi inoqlikni yanada oshirish, bo‘sh vaqtlarini mazmunli maqsadida 14 yanvar - Vatan himoyachilari kuni bayramiga bag‘ishlab o‘tkazilgan futzal musobaqasi o‘z yakuniga yetdi.
✅Guruhlar hisobida 1 va 2 - o‘rinlarni egallagan jamoalar keyingi bosqichda baxs olib bordilar. Unga ko‘ra, g‘olib jamoalar finalga yo‘l oldilar, AKT sohasida Iqtisodiyot va menejment fakulteti jamoasi esa Dasturiy injiniring va AKT sohasida Kasb taʼlimi fakultetlari negizida tuzilgan jamoa bilan 3- o‘rin uchun baxs olib bordilar. Finalda esa Boshqarmalar va bo‘limlar terma jamoasi bilan Xo‘jalik bo‘limi jamoalari bellashishdi.

Соревнования по мини-футболу, приуроченные ко Дню защитника Отечества 14 января, с целью оздоровления внутренней среды нашего университета, повышения дружбы между сотрудниками, а также содержательного проведения свободного времени, подошли к концу.
✅Команды, занявшие 1 и 2 места в группе, играли в следующем туре. Команды-победители вышли в финал, а команда факультета экономики и управления в сфере ИКТ соревновалась за 3-е место с командой, сформированной на базе факультетов программной инженерии и профессионального образования в области ИКТ. В финале команды Департаментов и кафедр соревновались с командами Экономического департамента.
🏆По итогам конкурса:
1 место - сборная команда кафедр и отделений;
2 место - команда Экономического отдела;
3 место - команда, сформированная на базе факультетов профессионального образования в области программной инженерии и ИКТ;