🤖 Texnik dizayn, qurilmalarni dasturlash va prototiplash texnologiyalariga qiziqadigan yoshlar uchun ajoyib imkoniyat!
🗓 2026-yil 25-fevral kuni Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universitetida texnik dizayn, dasturlash va prototiplash bo‘yicha seminar-trening bo‘lib o‘tadi.
➡️Agar Siz qurilmaning g‘oyasidan tortib, uning texnik dizayni va dasturlash bosqichigacha bo‘lgan jarayonni amaliy tarzda o‘rganishni istasangiz — ushbu trening aynan Siz uchun!
👨💻 Trener: KDB Bank, “Core Banking System” bo‘limi muhandis-dasturchisi, elektronika va robototexnika yo‘nalishida katta tajribaga ega mutaxassis — Islombek Anvarov.

🤖 Отличная возможность для молодежи, интересующейся техническим дизайном, программированием устройств и технологиями прототипирования!
🗓 25 февраля 2026 года в Ташкентском университете информационных технологий имени Мухаммада аль-Хорезми состоится семинар-тренинг по техническому дизайну, программированию и прототипированию.
➡️ Если вы хотите на практике изучить процесс создания устройства — от идеи до технического дизайна и программирования — этот тренинг именно для вас!
👨💻 Тренер: инженер-программист отдела «Core Banking System» KDB Bank, специалист с большим опытом в области электроники и робототехники — Исламбек Анваров.