Dissertatsiya himoyasiga taklif etamiz.
Sizni Shukurov Kamoliddin Elbobo oʼgʼlining 05.01.04 – «Hisoblash mashinalari, majmualari va kompyuter tarmoqlarining matematik va dasturiy taʼminoti» ixtisosligi bo‘yicha texnika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun tayyorlagan «Nutq buyruqlarini tanish algoritmlari va apparat-dasturiy platformasini ishlab chiqish» mavzusidagi dissertatsiyasining himoyasiga taklif etamiz.
Ilmiy rahbar: t.f.d., professor M.M.Musaev
Dissertatsiya himoyasi 2021 yil 28 dekabr kuni soat 16.00da Toshkent axborot texnologiyalari universitetining kichik majilislar zalida va ZOOM platformasi orqali bo‘lib o‘tadi.

Приглашаем Вас на защиту диссертации Шукурова Камолиддина Эльбобо угли на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по техническим наукам на тему «Разработка алгоритмов и аппаратно-программной платформы распознавания речевых команд» по специальности 05.01.04 – «Математическое и программное обеспечение вычислительных машин, комплексов и компьютерных сетей».
Научный руководитель: д.т.н., проф. М.М.Мусаев
Защита диссертации состоится 28 декабря 2021 года в 16.00, в малом активном-зале Ташкентского университета информационных технологий и через платформу ZOOM.