👥 Bugun universitetimizga Huawei kompaniyasining HR direktori Mr.Weiqingwei, yetkazib berish va xizmat ko‘rsatish bo‘yicha direktor Mr.Zhangqingtao hamda HR bo‘limi mutaxassisi Sh.Yaxshiyeva boshchiligidagi vakillar tashrif buyurishdi.
🗒Mazkur tashrif davomida mutaxassislar TATU talabalariga Huawei tomonidan tashkil etilayotgan stajirovka dasturlarida ishtirok etish hamda turli xil raqamli domenlarda qimmatli tajriba orttirish va amaliyotni muvaffaqiyatli tugatgandan so‘ng #Huawei oilasiga qo‘shilish imkoniyatiga ega bo‘lish bo‘yicha taqdimot o‘tkazdilar.
🙋 Shuningdek, Huawei kompaniyasi vakillari va TATU talabalar o‘rtasida to‘g‘ridan-to‘gri suhbat o‘tkazilib, stajirovka va ishga joylashish bo‘yicha tegishli savollarga javob oldilar.

Сегодня наш университет посетили директор по персоналу компании HUAWEI господин Вейцинвэй, директор по доставке и обслуживанию господин Чжанцинтао и представители HR-отдела под руководством специалиста Ш. Яхшиевой.
В ходе визита эксперты провели презентацию для студентов ТУИТ об участии в программах стажировок, организованных Huawei, получении ценного опыта в различных цифровых сферах и присоединении к семье #Huawei после успешного завершения стажировки.
🙋 Также состоялся прямой диалог между представителями компании Huawei и студентами ТУИТ. Студенты получили ответы на вопросы о стажировке и трудоустройстве.