Kiberxavfsizlik markazi mezbonligida o‘tayotgan konferensiya 25 davlatdan 40 dan ortiq ma’ruzachilarning taqdimotlari va panel munozaralari, sohada yetakchi kompaniyalarning o‘z yechimlarini namoyish etadigan ko‘rgazmalarni, kiberxavfsizlik xizmatlari bo‘yicha jahon miqyosidagi yetakchilarning seminar va ma’ruzalarini hamda tarmoq tadbirlarini o‘z ichiga olmoqda.
⚡️ Xususan, Ozarbayjon, Qozog‘iston, Qirg‘iziston, Tojikiston, Turkmaniston va O‘zbekistonning milliy kiberxavfsizlik agentliklari hamda Kompyuter hodisalariga javob berish jamoalari (CERT) vakillari, shuningdek Estoniya Elektron boshqaruv agentligi, “Expertise France”, “FIRST”, “TSARKA” va Jahon bankining xalqaro mutaxassislari ishtirok etmoqda.

Конференция, организованная Центром кибербезопасности, включает в себя презентации и панельные дискуссии более 40 спикеров из 25 стран, выставки, на которых ведущие компании отрасли представят свои решения, семинары и лекции мировых лидеров в области кибербезопасности, а также деловые мероприятия.
⚡️ В частности, в конференции принимают участие представители национальных агентств по кибербезопасности и Центров реагирования на компьютерные инциденты (CERT) Азербайджана, Казахстана, Кыргызстана, Таджикистана, Туркменистана и Узбекистана, а также международные эксперты из Агентства электронного управления Эстонии, Expertise France, FIRST, TSARKA и Всемирного банка.