Sizni Ochilov Mannon Musinovichning 05.01.04 – “Hisoblash mashinalari, majmualari va kompyuter tarmoqlarining matematik va dasturiy taʼminoti” ixtisosligi bo‘yicha texnika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun tayyorlagan “O‘zbek tilidаgi uzluksiz nutqni tаnish texnologiyasi, аlgoritmlаri vа dаsturiy mаjmuаsi” mavzusidagi dissertatsiyasining himoyasiga taklif etamiz.
Ilmiy rahbar: t.f.d., professor M.M.Musayev
Dissertatsiya himoyasi 2022-yil 3-iyun kuni soat 14.00 da Toshkent axborot texnologiyalari universitetining kichik majilislar zalida va Zoom platformasi orqali bo‘lib o‘tadi.

ОБЪЯВЛЕНИЕ - ПРИГЛАШЕНИЕ
Приглашаем Вас на защиту диссертации Очилова Маннона Мусиновича на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по техническим наукам на тему «Технология, алгоритмы и программный комплекс распознавания слитной узбекской речи» по специальности 05.01.04 – «Математическое и программное обеспечение вычислительных машин, комплексов и компьютерных сетей».
Научный руководитель: д.т.н., проф. М.М.Мусаев
Защита диссертации состоится 3 июня 2022 года в 14.00, в малом активном-зале Ташкентского университета информационных технологий и через платформу Zoom.