Joriy yilning 17-iyun kuni TATU talabalari uchun, “Dolzarb 90 kun” loyihasi va “Yoshlar bandligi oyligi” doirasida, Yunusobod tumani hokimligi hamda Yunusobod tumani bandlikka ko‘maklashish markazi bilan hamkorlikda 💼 "Karyera kuni" bo‘sh ish o‘rinlari mehnat yarmarkasi bo‘lib o‘tadi.
⭐️ Yarmarkada, yurtimizda faoliyat olib borayotgan nufuzli kompaniya va tashkilotlar o‘zlarining bo‘sh ish o‘rinlari va stajirovka dasturlari bilan ishtirok etishadi. Jumladan:
➡️ O‘zbektelekom.AJ;
➡️ Mobi,uz;
➡️ "O‘zmilliybank"AJ;
➡️ Kapitalbank.ATB;
➡️ Alskom sug‘urta kompaniyasi va shu kabi boshqa turli yo‘nalishlarda faoliyat olib boradigan yirik korxonalar tashrif buyurishadi.
❗️ Barcha TATU talabalari va bitiruvchilarini yarmarkaga taklif qilib qolamiz!
😉 Ha aytgancha, o‘zingiz bilan ma’lumotnoma va rezyume olishni unutmang. Bu albatta sizning o‘zingizga mos nufuzli ish o‘riniga ega bo‘lish imkoniyatingizni yanada oshiradi.

17 июня текущего года для студентов ТУИТ в рамках проекта «Актуальные 90 дней» и «Месяца занятости молодежи» совместно с хокимиятом Юнусабадского района и Центром содействия занятости Юнусабадского района состоится 💼 День карьеры — ярмарка вакансий.
⭐️ На ярмарке примут участие престижные компании и организации, действующие в нашей стране, представив свои вакансии и программы стажировок. В частности:
➡️ АО «Узбектелеком»;
➡️ Mobi.uz;
➡️ АО «Узмиллийбанк»;
➡️ АКБ «Капиталбанк»;
➡️ Страховая компания «Alskom» и другие крупные предприятия, работающие в различных сферах.
❗️ Приглашаем всех студентов и выпускников ТУИТ принять участие в ярмарке!
😉 Кстати, не забудьте взять с собой справку и резюме. Это значительно повысит ваши шансы получить подходящее и престижное рабочее место.