⚡️2024-yil 7-mart kuni soat 16:00 da O‘zbekiston davlat satira teatrida Abdulla Kodiriyga bag‘ishlangan "JULQINBOY" nomli spektaklning namoyishsh bo‘lib o‘tadi.
✅Ushbu spektakl Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti tomonidan universitet professor-o‘qituvchilari, ishchi-xodimlari hamda talabalari uchun bepul tashkil etilganligini ma’lum qilamiz.
✨Barchangizni madaniy hordiq chiqarish uchun taklif etamiz. Siz aziz muxlislarni kutib qolamiz.
📍Manzil: Toshkent shahar Mirzo-Ulug‘bek tumani, Buyuk ipak yo‘li ko‘chasi, 432-uy.(Mo‘ljal: TTZ, Navro‘z dehqon bozori oldida, 24-sonli avtobusning oxirgi bekati)

⚡️7 марта 2024 года в 16:00 в Государственном театре сатиры Узбекистана пройдет показ спектакля «JULQINBOY», посвященного Абдулле Кадыри.
✅Сообщаем Вам, что показ данного спектакля организован Ташкентским университетом информационных технологий имени Мухаммада ал-Хоразмий для профессорско-преподавательского состава ТУИТ, всех работников университета и студентов бесплатно.
✨Приглашаем всех на культурное мероприятие. Ждем вас.
📍Адрес: Мирзо-Улугбекский район, город Ташкент, ул. Буюк Ипак Йули, 432 (Ориентир: ТТЗ, напротив фермерского рынка «Навруз», конечная остановка автобуса №24)