Prezidentimizning PQ-61-sonli qaroriga muvofiq amalga oshirilayotgan “Kelajakka qadam” dasturidan, TATU talabalarining to‘laqonli foydalanishini ta’minlash maqsadida, “Kelajakka qadam” markazining universitetda tashkil etilgan hududiy bo‘linmasi o‘z faoliyatini boshladi.
Universitetda, “Kelajakka qadam” dasturidan talabalarning toʻlaqonli foydalanishini taʼminlash maqsadida, 2025-yil 17-aprelda Markazning ish yuritishi uchun Universitet hududida xona ajratilib, zaruriy jihozlar (kompyuter, printer, telefon, ish yuritish uskunalari) bilan jihozlanib, (https://t.me/tatu_karyera_markazi/3873) doimiy oʻz faoliyatini olib bormoqda.
🗣 Unda siz, “Kelajakka qadam” markazining hududiy bo‘linmasiga tashrif buyurib, o‘z biznes g‘oyalaringiz bilan qatnashish imkoniyatiga ega bo‘lasiz.
✅ Nimalar haqida ma’lumot olasiz?
➖ “O‘zmilliybank” AJ tomonidan taklif etilayotgan “Kelajakka birinchi qadam”, “Yorqin kelajak sari”, “Kelajak uchun start” kabi moliyaviy yechimlar.
➖ O‘z biznesingizni boshlash va rivojlantirish uchun amaliy maslahatlar.
✅ Kimlar ishtirok etishi mumkin?
🎓 Bitiruvchilar bosqich talabalari;
📝 Biznes g‘oyasi borlar;
🚀 Uni amalga oshirishni istaganlar;
📊 Yangi biznes boshlaganlar;
📈 O‘z loyihasi uchun moliyaviy yoki maslahat yordam kerak bo‘lganlar.
Bu sizning kelajagingizdagi muvaffaqiyatga birinchi qadam bo‘lishi mumkin. Ishtirok eting va imkoniyatni qo‘ladan boy bermang❗️
❓ Qo‘shimcha ma’lumot va savollarga javob olish uchun quyidagi raqamlarga murojaat qilishingiz mumkin.

«Шаг в будущее», реализуемой в соответствии с Постановлением Президента № PQ-61, при университете начал свою деятельность региональный филиал центра «Шаг в будущее».
• «Шаг в будущее», реализуемой в соответствии с Постановлением Президента № PQ-61, при университете начал свою деятельность региональный филиал центра «Шаг в будущее».
В целях обеспечения полноценного использования студентами программы «Шаг в будущее» в университете, 17 апреля 2025 года на территории университета было выделено помещение для работы Центра, оснащенное необходимым оборудованием (компьютер, принтер, телефон, оргтехника), и оно функционирует в бесперебойном режиме. (https://t.me/tatu_karyera_markazi/3873)
🗣 Затем у вас будет возможность посетить региональное отделение центра «Шаг в будущее» и поучаствовать со своими бизнес-идеями.
✅ О чём вы узнаете?
➖ О финансовых решениях АО «Узмиллийбанк», таких как «Первый шаг в будущее», «Навстречу светлому будущему», «Старт в будущее».
➖ О практических советах по запуску и развитию собственного бизнеса.
✅ Кто может принять участие?
🎓 Студенты старших курсов;
📝 Те, у кого есть бизнес-идея;
🚀 Те, кто хочет её реализовать;
📊 Те, кто открыл новый бизнес;
📈 Те, кому нужна финансовая или консультационная поддержка для своего проекта.
Это может стать первым шагом к вашему будущему успеху. Примите участие и не упустите возможность❗️
❓ Для получения дополнительной информации и ответов на ваши вопросы вы можете позвонить по следующим номерам.